آغاز طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان در شهرستان سبزوار
آغاز طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان در شهرستان سبزوار
رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان سبزوار گفت: طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان برای صیانت از حقوق مصرف کنندگان از 14 اردیبهشت ماه در این شهرستان آغاز شد.
 
علی امید بخش افزود: براساس برنامه ریزی انجام شده از تاریخ 1398/02/14 الی 1398/03/15 بازرسان  اداره صنعت ،معدن وتجارت با همکاری بازرسان اتاق اصناف هر روز وضعیت کالاهای هدف و اساسی را در بازار بررسی می کنند.
امید بخش ، با بیان اینکه این نظارت ویژه تا بعد از ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت، گفت: برای بررسی بیشتر و حفظ حقوق مصرف کنندگان گشت های مشترک نیز با همکاری تعزیرات حکومتی، شبکه بهداشت، اماکن عمومی و جهاد کشاورزی شهرستان در این مدت تشکیل می شود.
 
وی تصریح کرد: تسهیل در دسترسی مردم به کالاهای مورد نیاز از جمله شیرینی، زولبیا و بامیه، ، برنج و گوشت و سایر مایحتاج ویژه این ماه مبارک با قیمت مصوب و برخورد با تخلفات احتمالی از جمله اهداف اجرای این طرح است.
 
در ادامه رئیس اداره صنعت،معدن وتجارت شهرستان از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه تخلف اعم از گران فروشی و کم فروشی، مراتب را با شماره 44244181 و ۱۲۴ به اطلاع بازرسان اداره صمت برسانند..
 
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
منبع زیر پرتال سبزوار
تعداد بازدید : ۶۲


                   
اوقات شرعی

نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان صنعت معدن و تجارت شهرستان سبزوار چیست؟
لینک های مرتبط